Małgorzata: 530 756 909
Karolina: 512 197 322
email: kontakt@pillow-design.pl

pusto w
Ślub w kolorze roku 2024 - PEACH FUZZ

Ślub w kolorze roku 2024 - PEACH FUZZ

Biel i delikatne odcienie brzoskwini zawsze imponująco wyglądają na ślubach. Peach Fuzz to piękna inspiracja na motyw kolorystyczny Waszego wyjątkowego dnia.

Instytut Pantone ogłosił, że kolorem roku 2024 został Peach Fuzz. Ten delikatny, aksamitny odcień brzoskwiniowego ma - jak pisze  Pantone: "wzbogacać umysł, ciało i serce".

Jest subtelnie zmysłowy i serdeczny, w odbiorcach wzbudza takie emocje jak troska i czułość. Kolor roku 2024 Pantone to wybór, który na pierwszy rzut oka ma sugerować dobry smak w modzie, aranżacji wnętrz czy designie. 

Peach Fuzz to zwrot w stronę stonowanej owocowości, która zapewnia znacznie delikatniejsze i spokojniejsze wrażenia wizualne, względem poprzedniego koloru roku - intensywnego i energetycznego Viva Magenta.

Po odcienie z palety Peach Fuzz sięgną panie, którym zależy na łagodności w dekoracjach ślubnych i romantycznym, nienatarczywym klimacie całej uroczystości. Jasne kolory w dekoracjach są dość uniwersalne - w dużych, dobrze oświetlonych wnętrzach wypełnią przestrzeń i będą pięknie łagodzić światło. W ciemniejszych pomieszczeniach będą tworzyć efekt rozświetlenia, a co za tym idzie również optycznego powiększenia wnętrza.

Taki zestaw kolorystyczny dodatkowo cudownie komponuje się również ze stylizacją ślubną i stanowi piękne tło dla zdjęć.

Zobaczcie jakie piękne kompozycje kwiatowe przygotowała Anna Smolińska z Passja Flora właśnie w jasnych, łagodnych odcieniach bieli i różu. Warto również zwrócić uwagę na biżuteryjne akcenty w dekoracjach na stołach, które przepięknie komponują się z kwiatami. Stylizację Panny Młodej uzupełniła nasza biżuteria: kwiatowe kolczyki z kolekcji BLOOMS oraz kryształowa, elegancka ETHERICA.

Suknie ślubne zaprojektowane przez Kingę Rybicką z salonu PARIS Suknie Ślubne, a fotografie wykonała zdolna i sympatyczna Marta Żurawska.

Pozuje modelka: Ala Cywińska.