Małgorzata: 530 756 909
Karolina: 512 197 322
email: kontakt@pillow-design.pl

pusto w
Gładkie suknie ślubne - trend nadchodzącego sezonu

Gładkie suknie ślubne - trend nadchodzącego sezonu

Minimalistyczne, nowoczesne, ciekawe w formie, piękne i eleganckie... Takie właśnie są gładkie kreacje ślubne, coraz częściej kradnące Wasze serca! 

Nie dziwi nas wcale, że ten rodzaj sukien jest chętnie wybierany przez Panny Młode planujące śluby w nadchodzącym sezonie. Są często bardzo nietypowe i finezyjne, a poprzez brak zdobień dają ogromne możliwości aranżacji całej stylizacji.

Suknie gładkie z powodzeniem można dobrać do różnych typów sylwetek - klucz do sukcesu tkwi w odpowiednio dobranym fasonie i tkaninie a także, a może przede wszystkim w jakości odszycia. Suknie gładkie niejednokrotnie stanowią wyzwanie dla projektantów i krawcowych, ale są warte zachodu, bo efekty zwykle przewyższają oczekiwania!

Zobaczcie jak różne i ciekawe modele prezentujemy Wam w dzisiejszym wpisie - niech będą one inspiracją na Waszą kreację ślubną. Biżuteria widoczna na wszystkich zdjęciach pochodzi z naszej pracowni, wszystkie modele znajdziesz w katalogu.

 

1. Suknia typu lingerie, na cienkich wiązanych ramiączkach 

 

 

2. Suknia z długim rękawem

 

 

3. Suknia wiązana, typu kimono

 

 

4. Suknia z dekoltem przy szyi

 

 

5. Elegancka księżniczka z głębokim rozcięciem

 

 

6. Asymetryczna piękność

 

 

7. Suknia z bufiastymi rękawkami

 

 

8. Krótka sukienka ślubna

 

 

9. Suknia gorsetowa lub z opuszczonymi rękawkami

 

 

 

10. Zwiewna suknia na ramiączkach

 

 

Za piękne zdjęcia dziękujemy fotografom: Małgorzacie Snyman, Katarzynie Harpeniuk, Kamilowi Świderskiemu, Namysławowi Tomaka oraz Sowa Media, Marmagstudio, OTE Story, Jasny Kadr