Małgorzata: 530 756 909
Karolina: 512 197 322
email: kontakt@pillow-design.pl

pusto w
Idealna stylizacja ślubna, czyli jaka?

Idealna stylizacja ślubna, czyli jaka?

Każda z nas w dniu zaślubin pragnie wyglądać pięknie, wyjątkowo a przy tym czuć się komfortowo i swobodnie.

Łapcie dziewczyny mini poradnik ślubny. I pamiętajcie, że ślub to Wasz dzień!

W dniu ślubu najważniejsze są Wasze wspomnienia! Niech ślub będzie, jak ulubiona komedia romantyczna - pełen śmiechu i miłości!

 

1. Idealna suknia ślubna

Idealna suknia, to taka, która jest dopasowana do Twojej sylwetki i bieżących trendów ślubnych, ale również taka, w której czujesz się dobrze.

NIGDY NIE PRZEDKŁADAJ KROJU NAD WYGODĘ.

 

2. Idealna biżuteria ślubna

Idealna biżuteria ślubna to taka, która nie przytłacza stylizacji, nie wychodzi “przed szereg” ale w sposób przemyślany podkreśla piękno sukni i Panny Młodej.

IDEALNA BIŻUTERIA ŚLUBNA SCALA ŚLUBNĄ STYLIZACJĘ W PIĘKNY, SPÓJNY LOOK.

 

 

3. Idealna fryzura ślubna

Idealna fryzura ślubna to taka, która podkreśla naturalną urodę Panny Młodej oraz wpisuje się w styl i ślubny vibe. Trwałość fryzury ślubnej jest równie ważna, co jej wygląd, więc pamiętaj, by oddać się w ręce doświadczonej stylistki.

ZAWSZE BIERZ POD UWAGĘ NATURALNĄ STRUKTURĘ SWOICH WŁOSÓW I TO, JAK REAGUJĄ NA STYLIZACJĘ. JEŚLI SZYBKO SIĘ PROSTUJĄ, NIE UPIERAJ SIĘ PRZY LOKACH, POSTAW NA WARKOCZ LUB PROSTY KUCYJK.

 

4. Idealny makijaż ślubny

Idealny makijaż ślubny wydobywa naturalne piękno Panny Młodej i podkreśla jej urodę. Jest jednocześnie dopasowany do stylu ślubu, wystarczająco mocny, aby dobrze wyglądać na fotografiach ale jednocześnie nie przerysowany.

PAMIĘTAJ, ŻE KILOGRAMOWA "TAPETA" NA TWARZY POPSUJE KAŻDY, ŚLUBNY LOOK. W MAKIJAŻU ŚLUBNYM WARTO ZWRÓCIĆ UWAGĘ NIE TYLKO NA KOLORY, ALE RÓWNIEŻ NA JEGO TRWAŁOŚĆ I JAKOŚĆ KOSMETYKÓW.

 

5. Idealne buty ślubne

Idealne buty ślubne będą dopasowane do stylu całego ślubnego looku. Choć często myślimy, że to nie jest wazny element stylizacji, ponieważ jest pod suknią, to jednak one są widoczne dużo częściej, niż nam się wydaje. Warto postawić na uroczysty krój buta, fajną opcją są odpinane broszki.

PAMIĘTAJ, ŻE BUTY ŚLUBNE, TO NIE TYLKO WAZNE ELEMENT STYLIZACJI, ALE RÓWNIEŻ TWÓJ KOMFORT. PRZY WYBORZE IDEALNYCH BUTÓW ŚLUBNYCH WEŹ POD UWAGĘ ICH WYGODĘ, ODPOWIEDNIO DOBRANY OBCAS I MATERIAŁY, Z JAKICH SĄ WYKONANE. NOGA W BUCIE NIE POWINNA SIĘ NADMIERNIE POCIĆ I MĘCZYĆ, ABYŚ BYŁA W STANIE PRZETAŃCZYĆ W NICH CAŁĄ NOC.

 

6. Idealny bukiet ślubny

Idealny bukiet ślubny to taki, który zarówno swoją formą, jak i kwiatami, wpisuje się w charakter uroczystości i styl Panny Młodej oraz w motywy i kolory przewodnie ślubu i wesela. Dziś już w standardzie bukiety ślubne są wykonywane z tych samych kwiatów, co dekoracje na sali weselnej. Jeśli nie decydujesz się na klasyczne, biżuteryjne ozdoby do włosów, warto zapytać florystkę o opcję ozdoby z żywych kwiatów, która będzie pasować do bukietu ślubnego.

PAMIĘTAJ, ŻE BUKIETY ŚLUBNE KOMPONOWANE Z SEZONOWYCH KWIATÓW SĄ FINANSOWO NAJKORZYSTNIEJSZĄ OPCJĄ.

 

7. Idealny, ślubny luz

Pamiętaj, że w dniu ślubu najważniejsze są Twoje wspomnienia! Niech ślub będzie jak Twoja ulubiona komedia romantyczna - pełen śmiechu i miłości!

 

Fot. Katarzyna Harpeniuk

Paris Manufaktura Sukien Ślubnych 

KSIS Wedding Shoes

Panda Makeup Izabela Moroz

Pracownia Fryzjerska Monika Pac