Małgorzata: 530 756 909
Karolina: 512 197 322
email: kontakt@pillow-design.pl

pusto w
Jakie kolczyki ślubne do rozpuszczonych włosów?

Jakie kolczyki ślubne do rozpuszczonych włosów?

Wybór kolczyków ślubnych to niby banał, ale przecież wiemy doskonale, jak ważne są dodatki ślubne. To one scalają poszczególne elementy stylizacji ślubnej w jedną całość, to one nadają jej charakteru i podkreślają to, co chcemy, aby zostało podkreślone.

Wybór odpowiednich kolczyków ślubnych zależy od kilku czynników: od stylu sukni ślubnej, rodzaju dekoltu, kształtu twarzy, ale ten wybór zależy również od fryzury ślubnej. I wiele z Was ma kłopot z doborem biżuterii do rozpuszczonych włosów, więc przybywamy dziś z pomocą.

W przypadku takiej fryzury warto zwrócić uwagę w pierwszej kolejności na długość i fakturę włosów.

❤️ Krótsze i delikatniejsze włosy mogą lepiej wyglądać z małymi, subtelnie błyszczącymi kolczykami, podczas gdy dłuższe włosy mogą łatwiej pomieścić większe, bardziej ozdobne kolczyki.

❤️ Jeśli włosy są proste, można zdecydować się na kolczyki, które wprowadzą do ślubnego looku trochę więcej tekstury i ruchu, np. kolczyki ślubne z piórkami lub wiszące, z kryształami i kwiatami.

❤️ W przypadku falowanych lub kręconych włosów, warto wybrać kolczyki, które będą kontrastować z teksturą włosów, na przykład proste, eleganckie gronka lub ultranowoczesne koła. Cudownie do fal prezentują się minimalistyczne, kryształowe kolczyki, nawet takie nieco oversize.

❤️ Jeśli chodzi o kolor, to zawsze bezpiecznym wyborem będą klasyczne, białe lub złote kolczyki. One zwyczajnie pasują do większości kolorów włosów.

Jednak jeśli macie ochotę na to, by wprowadzić odrobinę koloru do swojej stylizacji warto zwrócić uwagę np. na paletę kolorystyczną bukietu ślubnego i wybrać kolczyki, które będą współgrać z tymi kolorami.

To idealna propozycja dla Pań, które lubią, gdy wszystko jest przemyślane i dopasowane do siebie.

A my, jak zawsze, polecamy się Waszej uwadze.

Mając swój własny warsztat jesteśmy w stanie sprostać Waszym potrzebom. Wystarczy do nas napisać, a my zupełnie bez zobowiązań, służymy pomocą i radą w zakresie doboru biżuterii do stylizacji ślubnej.

fot. Jasny Kadr

fot. Jasny Kadr

fot. Kamil Świderski

fot. Jasny Kadr

fot. Marta Żurawska

fot. Marta Żurawska

fot. Marta Żurawska

fot. Kamil Świderski

fot. Elena Matiash

fot. Jasny Kadr