Małgorzata: 530 756 909
Karolina: 512 197 322
email: kontakt@pillow-design.pl

pusto w
Gorący trend 2024 - PERŁY

Gorący trend 2024 - PERŁY

Gorący Trend Ślubny 2024, który zachwyca swoim urokiem, to PERŁY! Ten niezwykły kamień to symbol elegancji, subtelności i nieśmiertelnej piękności. W 2024 roku zdecydowanie warto wprowadzić je do stylizacji ślubnej.

Oto kilka sposobów, jak to zrobić:

 

1. Perłowe akcenty na sukni ślubnej

Dodajcie uroku swojej sukni ślubnej, wybierając model z delikatnymi perłowymi zdobieniami. Perły najlepiej sprawdzają się na dekolcie, rękawach czy trenie. Pięknie również prezentują się na pasie do sukni.

Subtelne, perłowe akcenty na sukni ślubnej, to pewny sposób na zachwycenie gości. W sukniach eleganckich najlepiej użyć pereł na "wykończeniach" i podkreślić krawędzie kreacji. Przy sukniach w stylu boho perły doskonale sprawdzą się, jako środki kwiatków czy element ozdobny koronek.

eleganckie perłowe kolczyki ślubne

Kolczyki ślubne na modelce to model z kolekcji ESPANA.

 

2. Biżuteria ślubna z perłami

Perłowe, romantyczne kolczyki, bransoletki, czy kolie nadadzą Waszej stylizacji elegancji i blasku. To idealne uzupełnienie sukni ślubnej z perłowymi zdobieniami.

Do eleganckich stylizacji polecamy klasyczne kolczyki z perłami lub kaskadowe, dłuższe grona. Do sukien ślubnych w stylu boho perły będą wyglądać doskonale w kwiatowej biżuterii i na kołach.

perłowa, ślubna bransoletka złota

długie kolczyki ślubne grona z perłami

perłowe, ślubne kolczyki koła

Kaskadowe, długie kolczyki ze zdjęcia, znajdziecie TUTAJ, pasująca do nich bransoletkę TUTAJ, a kolczyki na kołach TUTAJ.

 

3. Perłowe dodatki do włosów i akcesoria

Wybierzcie perłowe spinki do włosów, torebkę lub buty, aby dodać subtelny akcent perłowy do Waszej stylizacji.

W zależności od fryzury; do koka, polecamy kokówki i grzebienie ślubne, do fal i loków - spinki z perłami, do włosów rozpuszczonych perłowe wianki i opacki, a do fryzur ślubnych z warkoczem, perłowe, biżuteryjne gałązki. Zerknijcie w naszą kolekcję ozdob do włosów AIRY.

Torebka i buty ślubne z perłowymi akcentami, będą stanowić harmonijny dodatek.

 

4. Bukiet ślubny z perłami

Ten pomysł sprawdzi się szczególnie dobrze do eleganckich kreacji ślubnych. Wystarczy poprosić florystkę, aby środki niektórych kwiatów ozdobiła florystycznymi szpilami zakończonymi perłą.

 

Jeśli jesteście gotowe na wprowadzenie tego gorącego trendu ślubnego do Waszej stylizacji, zapraszamy do naszego SKLEPU.

Razem stworzymy stylizację, która zostanie w Waszej pamięci na zawsze.