Małgorzata: 530 756 909
Karolina: 512 197 322
email: kontakt@pillow-design.pl

pusto w
Wianek ślubny zamiast welonu, czyli kwiatowa Panna Młoda!

Wianek ślubny zamiast welonu, czyli kwiatowa Panna Młoda!

Wianki ślubne nierzadko podbijają serca Panien Młodych. Romantyczne, niebywale kobiece i pachnące... Zapraszamy Was zatem na spacer po kwiatowych ogrodach i łąkach.

Wyplecione z kolorowych, pachnących kwiatów wianki, mogą stanowić idealną alternatywę dla klasycznego ślubnego welonu. Taka niecodzienna ozdoba odświeży ślubną stylizację i sprawi, że całość nabierze lekkości i dziewczęcego wdzięku. Panna Młoda przyodziana w świeże kwiaty wygląda jak romantyczna rusałka...

Kwiaty dają również okazję do tego, aby cała oprawa ślubu była spójna z Waszą ślubną stylizacją. Te same kwiaty, z których będzie wypleciony wianek ślubny i wykonany bukiet, mogą być użyte do ozdoby stołów weselnych, kościoła i auta, w którym Młoda Para pojedzie do ślubu. Nie zapominamy również o butonierce Pana Młodego, która w takim przypadku obowiązkowo, również powinna być wykonana z takich samych kwiatów! Wiadomo, że ta ślubna propozycja sprawdzi się najlepiej późną wiosną i latem, kiedy kwitnie najwięcej gatunków kwiatów. Lecz to wcale nie oznacza, że wczesno-wiosenne, zimowe i jesienne Panny Młode muszą koniecznie zrezygnować z takiego pomysłu na oprawę ślubną! Kreatywność branży ślubnej bowiem nie zna granic i możliwe jest zamówienie dodatków ślubnych wykonanych z papierowych kwiatów lub sztucznych kwiatów wykonanych z materiału. Najlepsi w branży potrafią tak skomponować te kwiaty, że będą one do złudzenia przypominały te prawdziwe, świeże. Przepięknie wyglądają we włosach również wianki biżuteryjne, wykonane z kryształków, cyrkonii i pereł (tu szczególnej uwadze polecam naszą kolekcję AIRY oraz FLORA). Zapraszam Was zatem do pooglądania kwiatowych inspiracji, które przygotowałam dzisiaj specjalnie dla Was!

Niebiesko biały wianek dla Panny Młodej
 
Niebieski wianek ślubny zamiast welonu
 
Różowy wianek ślubny z naturalnych kwiatów
 

Wianek ślubny zamiast welonu

Wianek ślubny zamiast welonu

Biały wianek ślubny
 

Klasyczny, biały wianek ślubny.

Różany wianek ślubny.
 
Różowo pomarańczowy wianek ślubny.
 
Pastelowy wianek ślubny.
 
Różowy wianek ślubny z akcentami zieleni.
 
Asymetryczny wianek ślubny.
 
Wianek ślubny z róż.
 
Biżuteryjny, kryształowy wianek ślubny.
 
Kryształowy, biżuteryjny wianek ślubny z gałązkami.
 
Kryształowy wianek ślubny z listkami i gałązkami.
 
Miętowy wianek ślubny.
 
Perłowy wianek ślubny.
 
Kwiatowy wianek ślubny - perłowe anemony.
 
Kwiatowy wianek ślubny - gałązki jabłoni.
 
Kwiatowy wianek ślubny - przebiśniegi.
 
Wianek ślubny z naturalnych, kwitnących gałązek wiśni.
 
 
Rustykalny wianek ślubny
 
Rubinowy wianek ślubny.
 
Biżuteryjny, zielono złoty wianek ślubny.
 
Pastelowy wianek ślubny
 
Wianek ślubny w stylu boho chic
 
Nonszalancki wianek ślubny.
 
Wianek ślubny w stylu marokańskim.
 
Wianek ślubny z polnych kwiatów.
 
Owocowy wianek ślubny.
 
Biżuteryjny wianek ślubny w stylu boho chic.
 

Mamy nadzieję, że udało nam się zachęcić Was do tego, by rozważyć ślubny wianek. Nic nie stoi na przeszkodzie aby taki wianek był alternatywą dla welonu, np. po oczepinach :) Panny Młode, które są aktualnie w trakcie poszukiwania ślubnych dodatków lub potrzebują porady w zakresie stylizacji ślubnej, zachęcamy do kontaktu.

Realizacja i produkcja materiału foto: ABC Ślubu

Zdjęcia: Namysław Tomaka, Marcin Romański, Adam Szachtsznajder, Anna Cupczyńska, Kinga Kurek, Agnieszka Wozińska, Magdalena Olek, Atelier Pryzmat, Black Tree Studio, A. Grabowski, Przymknięta Przysłona, Fotografia Ślubna Kozłowicz, Ewa Janicka