Małgorzata: 530 756 909
Karolina: 512 197 322
email: kontakt@pillow-design.pl

pusto w
Konsultacje ślubne

Konsultacje ślubne

Umówmy się na spotkanie w Lublinie

 

Możemy spotkać się osobiście, by omówić koncepcję biżuterii ślubnej i pomóc Ci w doborze idealnych dodatków do sukni. Spotkania odbywają się w zaprzyjaźnionej pracowni - salonie PARIS, Manufakturze Sukien Ślubnych, przy ulicy Narutowicza 49 w Lublinie, po wcześniejszym umówieniu się na konkretny termin. 

 

Omówmy Twoje potrzeby online

 

Jeżeli nie masz możliwości spotkać się z nami osobiście, a potrzebujesz konsultacji w sprawie doboru dodatków do Twojej sukni, możemy omówić szczegóły online. Prześlij nam zdjęcie sukni, opis lub zdjęcie inspiracyjne fryzury, opis stylu imprezy lub koncepcji kolorystycznej oraz innych ewentualnych preferencji, a my pomożemy Ci w wyborze biżuterii, proponując pasujące stylistycznie modele do przesłanego opisu i zdjęć. 

 

Potrzebujesz realizacji indywidualnej? Żaden problem!

 

Jeśli w naszej ofercie nie znalazłaś dokładnie tego, czego szukasz, skontaktuj się z nami, by zapytać o możliwość realizacji projektu indywidualnego. Wszystkie modele naszej biżuterii i ozdób są projektowane i wykonywane przez nas ręcznie, od podstaw, w związku z tym mamy szeroką możliwość modyfikacji projektów i ich personalizacji - zmiany gabarytów, dodania wybranego akcentu kolorystycznego lub elementów ozdobnych oraz zaprojektowania zupełnie nowych modeli, wg potrzeb i ustaleń.

 

Zapraszamy do kontaktu


Małgorzata Sowa, tel. 530 756 909
Karolina Mackiewicz, tel. 512 197 322

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

konsultacje ślubne

dobór biżuterii do sukni