Małgorzata: 530 756 909
Karolina: 512 197 322
email: kontakt@pillow-design.pl

pusto w
Gipsówka - ślubny stroik do włosów

Gipsówka - ślubny stroik do włosów

Gęsto usiana bielutkimi kwiatuszkami gipsówka to jeden z ukochanych przez Panny Młode kwiatów, wybieranych jako uzupełnienie ślubnego bukietu. I to do takiego właśnie bukietu, jako inspirację, chcemy zaproponować ozdoby do włosów, wykonane w formie romantycznych stroików - gałązek, do wpięcia na wsuwki.

Delikatne i romantyczne gałązki ślubne, przypominające kwiaty gipsówki.

Jedna wypleciona z mnóstwa koralików Toho w odcieniu przełamanej bieli z dodatkiem soczystej zieleni (kości słoniowej), druga zaś, specjalnie dla amatorek błyskotek, wykonana została z kryształków, pereł i białych koralików Toho.

Gałązki te doskonale uzupełnią kreację ślubną zdobioną koronkami i będą stanowiły doskonały duet z bukietem ślubnym, ozdobionym gipsówką.

Dzięki temu, że poszczególne gałązki gipsówki są plastyczne, można je dowolnie układać, tworząc kompozycję, która będzie pasowała do każdej linii fryzury. Pięknie przyozdobią zarówno niskie upięcie jak i wysoki kok czy romantyczny warkocz. 

ślubna gałązka do włosów - gipsówka

ślubna ozdoba do włosów z perłami i kryształkami

Gałązki do włosów z kryształków

Alternatywą dla formy gipsówki są gałązki w całości wykonane z transparentnych kryształków, o regularnych kształtach i delikatnym blasku. Ozdoby do włosów przypominają gronka i idealnie dopełnią klasyczne suknie w stylu glamour, typu księżniczka czy rybka.

stroik ślubny z kryształkami - gipsówka fryzura ślubna - wysoki kokniskie, luźne upięcie i ozdoba na włosy w formie gałązki