Małgorzata: 530 756 909
Karolina: 512 197 322
email: kontakt@pillow-design.pl

pusto w
Fryzura ślubna z kwiatami - pomysł na romantyczne stroiki ślubne

Fryzura ślubna z kwiatami - pomysł na romantyczne stroiki ślubne

Romantyczne, trójwymiarowe kwiaty, wykonane z piór i kryształków, to pomysł na niecodzienne ozdoby do włosów, które subtelnie podkreślą romantyczny charakter fryzury ślubnej.

FEATHERLY to kolekcja ozdób do włosów, zaprojektowana z myślą o Pannach Młodych, które szukają niecodziennych, oryginalnych stroików ślubnych. Subtelne, eteryczne wręcz kwiaty wykonane z piór, w pełnej, trójwymiarowej formie to doskonała alternatywa dla stroików ślubnych z żywych roślin.

Zaprojektowane do luźniejszych upięć ślubnych i fryzur z kokami, do upięcia na tyle lub z boku głowy. Najpiękniej wyglądają, gdy tworzą "bukiet" z kilku kwiatów lub wkomponowane w kryształową, romantyczną gałązkę ślubną z listkami i gałązkami. Można je dowolnie komponować i  tworzyć pięknie dopełnione fryzury - wzdłuż linii warkocza, z boku czy na około koka.

Kwiaty są dostępne w 3 wersjach - mocowane na kokówkach, każdy osobno, do dowolnego komponowania sekwencji we fryzurze, mocowane na kryształowych gałązkach wybieranych najczęściej przy stylizacjach glamour lub na opaskach, do fryzur ślubnych z krótkimi włosami. 

Kokówki ślubne z kwiatami.
 
Fryzura ślubna z kwiatami.
 
Fryzura ślubna z warkoczem.
 
Kwiatowe kokówki ślubne.
 
Niskie upięcie ślubne.
 
Kokówki ślubne z piórami.
 
stroik ślubny z piórami
 
Brzoskiwniowy stroik ślubny z kwiatami
 
Kwiatowa gałązka ślubna.
 
Ozdoba ślubna z kwiatami i kryształkami
 

Aby zamówić takie lub podobne ozdoby do włosów, wystarczy do nas napisać lub zadzwonić - dane kontaktowe znajdziecie pod linkiem: https://www.pillow-design.pl/kontakt

Pozostajemy do Waszej dyspozycji :)

 

Pomysł, produkcja i realizacja sesji: Portal abcslubu.pl, www.abcslubu.pl

SESJA NA DACHU: Foto Whitedressphoto, www.whitedressphoto.pl

SEJSA SWEET FLAMINGO: Foto Namysław Tomaka Wedding, www.namyslawtomaka.pl