Małgorzata: 530 756 909
Karolina: 512 197 322
email: kontakt@pillow-design.pl

pusto w
Tiara ślubna z perłami - romantyczna, wiązana opaska, dla amatorki stylu boho chic

Tiara ślubna z perłami - romantyczna, wiązana opaska, dla amatorki stylu boho chic

Perłowa, romantyczna opaska - delikatna tiara ślubna... Wiązana na satynową szarfę, doskonale sprawdzi się do luźnych upięć, idealna dla niepoprawnych romantyczek.

Delikatna ale przykuwająca uwagę tiara ślubna, przygotowana w postaci wiązanej na szarfy opaski. Regularna, łagodna linia ozdoby idealnie podkreśli charakter kreacji ślubnej w stylu boho lub retro. 

Ozdoba pięknie skomponuje się z luźnym upięciem oraz z rozpuszczonymi włosami. To jest doskonała propozycja dla kobiet, które planują ułożyć włosy w romantyczne fale.

Opaska wykonana jest z mnóstwa białych, alabastrowych pereł seashel. Baza opaski jest plastyczna i łatwo się ją układa na głowie, dzięki czemu nie uciska i jest bardzo wygodna.

Perłowa opaska ślubna z perłami
 
Ślubna tiara z perłami, falowana
 
Ślubna ozdoba do włosów - falowana opaska Airy
 
Tiara ślubna z perłami - falowana opaska Airy
 
Ślubna ozdoba do włosów z perłami.
 

Poniżej prezentujemy Wam tiarę bardzo podobną w charakterze. Wykonaną ze złotych i kremowych pereł, na bazie w kolorze złota. Tiara ta ma również romantyczną, falowaną linię, idealną do stylizacji ślubnej w stylu boho.

Aby zamówić taką lub podobną ozdobę do włosów, wystarczy do nas napisać lub zadzwonić - dane kontaktowe znajdziecie pod linkiem: https://www.pillow-design.pl/kontakt

Pozostajemy do Waszej dyspozycji :)

Tiara ślubna ze złotymi perłami.