Małgorzata: 530 756 909
Karolina: 512 197 322
email: kontakt@pillow-design.pl

pusto w
Gdzie szukać inspiracji ślubnych?

Gdzie szukać inspiracji ślubnych?

Dla każdej z nas ślub jest ważnym wydarzeniem, nie tylko rodzinnym, ale też emocjonalnym. No same powiedzcie, której z Was nie zakręciła się łezka w oku na przymiarce sukni?

Właśnie dlatego my, przyszłe Panny Młode, pragniemy, aby TEN DZIEŃ był idealny. Zależy nam, aby zapamiętać go jak najlepiej.

Wiele Par bardzo skrupulatnie przygotowuje się do ślubu i chce dopiąć każdy detal na ostatni guziczek. Przygotowania często trwają długie miesiące. Dzisiaj przychodzimy do Was z mini-poradnikiem na temat tego, jak i gdzie poszukiwać ciekawych inspiracji ślubnych, bo piękna ceremonia, to suma złożona z wielu elementów. Od kwiatów w bukiecie po biżuterię ślubną.

Najpiękniej jest wtedy, gdy wszystko się łączy w spójną całość. To będzie możliwe, jeśli poświęcimy chwilkę na dobry research

 

1. Strony internetowe poświęcone ślubom i blogi o tematyce ślubnej.

Tam można znaleźć pomysły, które będą się wpisywać w bieżące trendy. Tylko ważne jest, aby wybierać strony aktywne i prowadzone na bieżąco. My polecamy instagramowe profile @abcslubu.pl, @ceremonyconcept, @_pillowdesign_ i @weddingandpartydream, gdzie z pewnością znajdziecie mnóstwo inspiracji na topie. Warte uwagi są również profile osób wykonujących makijaże ślubne, florystów i stylistów fryzur - szczególnie warto wyszukać świetne firmy lokalne, z których usług w razie czego będziemy mogli skorzystać.

fuksja kolor przewodni wesela

magenta kolor przewodni ślubu

2. Instagram i Pinterest to idealne platformy do szukania inspiracji ślubnych.

Wystarczy wpisać hashtagi związane z tematem ślubu i przeglądać zdjęcia. Warto na Pintereście stworzyć własną tablicę z inspiracjami, tzw. ślubny moodboard i przypinać tam to, co wpadnie Wam w oko.

kwiatowe kolczyki ślubne boho

biżuteria ślubna boho

3. Prasa ślubna to kolejne źródło inspiracji.

Bieżące wydania magazynów są zawsze pełne najgorętszych trendów i hitów modowych związanych ze ślubami. My polecamy magazyn @panna.mloda

4. Warto rozmawiać z innymi bride-to-be na przykład w grupach na FB.

Takich grup na Facebooku jest naprawdę sporo i można tam znaleźć nie tylko fajne pomysły, ale również wsparcie i cenne rady. Grupy i fora ślubne to nieocenione źródło wymiany wartościowych doświadczeń.

5. Targi i wernisaże ślubne.

Tam nie tylko zobaczycie na żywo próbkę dekoracji, aranżacji stołów, kolekcji ślubnych czy portfolio z fotografiami/filmami. Takie wydarzenia pozwalają na bezpośredni kontakt z usługodawcami, co jest bardzo ważne i pomocne przy podejmowaniu decyzji o współpracy z daną firmą.

6. Zapytajcie wedding plannera lub florystę o trendy, niuanse, pomysły i sugestie dotyczące dekoracji i innych elementów ślubu.

Profesjonaliści pomogą dopasować pomysły i trendy do Waszego stylu i upodobań. Doradzą co się sprawdzi, ale też pomogą zweryfikować to, co może się podczas uroczystości nie sprawdzić.

7. W doborze biżuterii ślubnej radą i inspiracją oczywiście służymy my - zupełnie za free i bez zobowiązań.

Wystarczy do nas napisać wiadomość lub zadzwonić, a na pewno pomożemy dobrać Wam piękne dodatki do wymarzonej sukni ślubnej :)

kolczyki ślubne z perłami

Buziaki dziewczyny!

 

Dziękujemy za piękne zdjęcia:

Portal ABC ślubu, Ceremony Concept, Jasny Kadr, Wellweding, Yes I Shoe, Marta Żurawska oraz Elena Matiash.