Małgorzata: 530 756 909
Karolina: 512 197 322
email: kontakt@pillow-design.pl

pusto w
Jakie dodatki do koronkowej sukni ślubnej?

Jakie dodatki do koronkowej sukni ślubnej?

Koronkowa suknia ślubna, to najbardziej romantyczna opcja. Jest też tą stylizacją, po którą najczęściej sięgają Panny Młode.

Dlatego dzisiaj przygotowałyśmy dla Was garść ślubnych inspiracji na to, jak dobrać dodatki do koronkowej sukni. 

 

1. Koronkowa suknia i koronkowa biżuteria

Gdy do koronkowej sukni ślubnej dodamy koronkowe kolczyki, otrzymamy prawdziwą, romantyczną bombę. Biżuteria tworzona z koronek ma delikatny, łagodny charakter, ale jej forma jest wyrazista i przykuwa oko. Jest więc to opcja mocnego akcentu biżuteryjnego, który jest jednocześnie subtelny i nienatarczywy. 

 

 

2. Koronkowa suknia ślubna i kwiatowa biżuteria

Kwiaty w biżuterii ślubnej będą doskonałą opcją do koronek z motywami botanicznymi i wyraźnym rysunkiem kwiatowym na sukni. Takie przeniesienie motywu z kreacji ślubnej, do biżuterii stworzy bardzo przemyślaną i spójną kompozycję.

 

3. Koronkowa suknia ślubna i biżuteria z chwostami

Gdy koronkową suknię ślubną zestawimy z jedwabnymi chwostami w biżuterii, otrzymamy prawdziwą, nonszalancką bohemę, której naprawdę trudno się oprzeć. Biżuteria ślubna z chwostami sprawdzi się najlepiej w sukniach, które łączą kilka rodzajów koronek i w których różne faktury nakładają się na siebie, tworząc grę kontrastów. Pięknie też będzie się prezentować do koronek nieco bardziej geometrycznych, wzorzystych, wprowadzając do ślubnego looku odrobinkę hipisowskiego smaczku.

 

 

4. Koronkowa suknia ślubna i biżuteria ślubna sutasz haftowana jedwabiem

Sutaszowe dodatki ślubne, które są haftowane jedwabistymi pasmami mają w sobie pewną dostojność. Ten tym biżuterii jest zwykle dość okazały w formie, są to więc dodatki ultra wyraziste. Biżuteria ślubna z sutaszu będzie stanowiła mocny, centralny punkt stylizacji i to na nich skupi się cały ciężar wizerunkowy ślubnego looku, jest więc to opcja dla dziewczyn, które uwielbiają zaskakiwać i chcą na długo zapisać się w pamięci. 

 

5. Koronkowa suknia ślubna i minimalistyczna, nowoczesna biżuteria

Ślubny wizerunek skomponowany z kontrastów pięknie sprawdzi się, gdy mocne, wyraziste koronki na sukni, będą wymagały pewnego stonowania biżuterią. Duże kryształy, bardzo nowoczesne formy i geometryczne akcenty sprawią, że koronkowa suknia nabierze eleganckiego sznytu i współczesnego, nowoczesnego wyrazu. 

 

6. Koronkowa suknia ślubna i blask kryształów w biżuterii

Jeśli romantyczne koronki zestawimy z mocnym blaskiem kryształów, otrzymamy naprawdę fajną kompozycję lekkiej i nieprzytłaczającej stylizacji z nutką wykwintnego stylu glamour. Takie zestawienie zaspokoi wszystkie sroczki, które wręcz kochają blask i pragną w dniu ślubu poczuć się, jak prawdziwe księżniczki.

 

7. Koronkowa suknia ślubna i alabastrowe perły w biżuterii

Perły to ZAWSZE dobry wybór na ślub, ponieważ ten kamień jest tak uniwersalny, że wpisze się zarówno w nowoczesne, gładkie stylizacje, jak i w romantyczne, koronkowe suknie ślubne. Warto po nie sięgać, gdyż wprowadzają do ślubnej stylizacji odrobinę nieprzesadzonej elegancji. Z perłami jest lekko i "dostojnie" jednocześnie. To jest taki bezpieczny wybór, zwłaszcza, gdy nie możecie się zdecydować na konkretny model i styl biżuterii ślubnej, a chcecie wyglądać imponująco.

Zapraszamy oczywiście do eksplorowania naszych kolekcji ślubnych oraz do kontaktu. Pamiętajcie dziewczyny, że poradę stylistyczną u nas macie bezpłatnie.