Małgorzata: 530 756 909
Karolina: 512 197 322
email: kontakt@pillow-design.pl

pusto w
Biżuteria do gładkiej sukni ślubnej

Biżuteria do gładkiej sukni ślubnej

Gładka i elegancka suknia ślubna pozbawiona koronkowych ozdób, to kreacja z ogromnym potencjałem . Taki ślubny look pomieści naprawdę sporo, pod jednym warunkiem.

Jak każda stylizacja, tak również i ta z gładką, minimalistyczną suknią ślubną, wymaga pewnego wyważenia i zastanowienia się...czego tak naprawdę oczekujemy po takiej stylizacji.

 

1. Kwiatowa biżuteria ślubna i gładka kreacja, aby przełamać ślubną klasykę.

Takie zestawienie "złagodzi" nieco naszą stylizację. Kwiatowa biżuteria ślubna jest bardzo romantyczna i lekka w wyrazie. To właśnie przełamie bardzo elegancki charakter gładkiej sukni ślubnej i wprowadzi do stylizacji odrobinkę luzu. Wbrew powszechnym opiniom, biżuteria ślubna z kwiatami wygląda wręcz doskonale w zestawieniu z gładkimi sukniami ślubnymi, szczególnie jeśli jest to biżuteria przełamana jakimiś nowoczesnymi akcentami, np. kryształami.

gładka suknia ślubna z bufkami

gładka suknia z dekoltem V

jaka biżuteria do gładkiej sukni ślubnej

Całą kwiatową kolekcję BLOOMS możecie zobaczyć tutaj: KOLEKCJA BLOOMS

2. Eleganckie, minimalistyczne dodatki z kryształami, aby wprowadzić nutkę stylu glamour.

Jeśli gładką suknię ślubną zestawimy z minimalistyczną, kryształową biżuterią, otrzymamy bardzo elegancką stylizację ślubną, przyprószoną nieco stylem glamour. Będzie naprawdę pięknie, szczególnie jeśli cała oprawa ślubu i wesela będzie krążyła wokół akcentów raczej klasycznych.

nowoczesna minimalistyczna biżuteria ślubna

geometryczna kryształowa biżuteria ślubna

kolczyki koła na ślub

Całą minimalistyczną, kryształową kolekcję zobaczycie tutaj: KOLEKCJA ETHERICA

3. Klasyka, czyli perłowa biżuteria ślubna.

Gładka suknia ślubna i alabastrowe perły, to zestawienie, które obroni się zawsze. Ponadczasowa klasyka nigdy nie zawodzi, a jeśli przemyślimy formę biżuterii perłowej i postawimy na dodatki nowoczesne...unikniemy stylizacji "starobabciowej" i w stylizację ślubną wprowadzimy współczesny, elegancki sznyt. 

nowoczesne boho kolczyki

biżuteria do asymetrycznego dekoltu

gładki kombinezon ślubny

Więcej perłowych kolczyków z kolekcji Espana znajdziecie tutaj: KOLEKCJA ESPANA

4. Efekt WOW, czyli kolczyki w wersji XXL haftowane jedwabiem.

Biżuteria sutaszowa ma alabastrowy, delikatny pobłysk. Ta technika wytwarzania biżuterii ma niesamowitą zaletę. Z pasm sutaszu można bowiem wykonać biżuterię ultra romantyczną i delikatną, ale również bardzo, bardzo nowoczesną. Gładka suknia ślubna "przyjmie" obie te opcje, a stylizacja z dużymi kolczykami haftowanymi jedwabiem na pewno zaskoczy wszystkich i będzie przepięknie prezentować się na zdjęciach.

jaka biżuteria do dekoltu łódka

nowoczesna stylizacja ślubna z dużymi kolczykami

gładka suknia i duże kolczyki ślubne

 Więcej biżuterii haftowanej jedwabiem zobaczycie tutaj: KOLEKCJA SOUTACHE

5. Industrialne wachlarze, czyli nowoczesny, minimalistyczny, ślubny look.

Jeśli gładka suknia ślubna ma nietypowy krój, można pokusić się na opcję pełną kontrastów i zaskakujących połączeń. Takie będą ultra nowoczesne kolczyki z wachlarzami i kryształami. Nieoczywiste połączenie struktur i materiałów w takiej biżuterii tworzy niesamowity kontrast, od którego naprawdę trudno odwrócić wzrok. 

kopertowa suknia ślubna

nowoczesna suknia ślubna

Jeśli podobał Wam się ten artykuł i chciałybyście zobaczyć więcej inspiracji ślubnych, zerknijcie sobie w ten artykuł: TRENDY ŚLUBNE 2023.