Małgorzata: 530 756 909
Karolina: 512 197 322
email: kontakt@pillow-design.pl

pusto w
Viva Magenta 2023 jako kolor przewodni ślubu i wesela

Viva Magenta 2023 jako kolor przewodni ślubu i wesela

Ponieważ instytut Pantone właśnie ogłosił kolor roku 2023 przygotowałyśmy dla Was dziewczyny garść inspiracji na ślub z energetycznym kolorem Viva Magenta w tle. 

Viva Magenta w kwiatach i dekoracjach weselnych tworzy piękny, energetyczny kontrast, który zdecydowanie nada charakteru sali weselnej i zaskoczy gości. Zobaczcie energetyczne kadry wykonane na sesji stylizowanej z pięknymi kompozycjami kwiatowymi, utrzymanymi w melanżu tych soczystych odcieni.

Do tej stylizacji wybrałyśmy kolczyki z kolekcji BLOOMS (tutaj możecie zobaczyć ten model w detalach: KOLCZYKI ERIS), suknię zaprojektowała Kinga z PARIS Manufaktura Sukien Ślubnych, piękny makijaż to praca Izabeli z Panda Makeup, za obiektywem stanęła Marta Żurawska, o piękne kompozycje kwiatowe zadbała Ania z Passja Flora, a miejscem sesji stał się lubelski hotel Focus Premium.

 

Mamy nadzieję, że kolor roku 2023 podoba Wam się tak samo mocno, jak nam :) 

Jak zawsze, zapraszamy Was do eksplorowania naszych kolekcji ślubnych i pamiętajcie dziewczyny, że jeśli zamarzy się Wam szalony kolor w biżuterii ślubnej, to my dla Was taką biżuterię stworzymy. Wystarczy do nas napisać lub zadzwonić.