Małgorzata: 530 756 909
Karolina: 512 197 322
email: kontakt@pillow-design.pl

pusto w
PREMIERA nowej kolekcji Espana

PREMIERA nowej kolekcji Espana

Nadchodzący sezon ślubny przyniesie nam sporo nowego w najgorętszych trendach w biżuterii. Nadal modne będą dodatki kwiatowe, szczególnie jeśli planujecie ślub w stylu boho chic, jednak te najgorętsze trendy zaczynają krążyć wokół minimalistycznych, prostych form i nienatarczywej elegancji.

Taka właśnie jest kolekcja ESPANA 2023. Pełna alabastrowych, naturalnych pereł i wodnych kryształów, które rozpraszają światło, jak w pryzmacie. Kaskady perełek, okraszone subtelnym blaskiem, tworzą ponadczasowe formy, które będą pięknie się prezentować zarówno do sukien koronkowych, jak i do gładkich kreacji ślubnych. W kolekcji ESPANA przygotowałyśmy dla Was formy imponujące i wyraziste, ale amatorki bardzo delikatnych i subtelnych dodatków, również znajdą biżuterię dla siebie. 

W nowościach PiLLow Design na nadchodzący sezon, prócz nowej kolekcji, pojawią się również nowa linia biżuterii ETHERICA, nazwałyśmy ją PRISMAT, ponieważ składa się z przepięknie szlifowanych kamieni, które przepuszczają światło rozpraszając je w ferię łagodnych refleksów. 

W tym roku sesja zdjęciowa promująca nowe linie, odbyła się w ciepłej, słonecznej Hiszpanii. Całą ekipą wyruszyliśmy do Frigiliany, białego, andaluzyjskiego miasteczka, które stało się tłem niesamowitych, ślubnych kadrów. Wśród przepięknych zdjęć znajdziecie również ujęcia z pustyni Tabernas, czy nadmorskie kadry plaży Playa de los Muertos. Sesja jest naprawdę piękna, zupełnie tak, jak nasze nowości.

Premiera najnowszej kolekcji ESPANA oraz linii ETHERICA PRISMAT już 20 LISTOPADA 2022 w naszym sklepie online, ale również podczas Wernisażu Ślubnego, którego już 5 edycja odbędzie się w Rezydencji w Szczerym Polu, w Bystrzycy Nowej, pod Lublinem.

Serdecznie Was na to spotkanie zapraszamy!!