Małgorzata: 530 756 909
Karolina: 512 197 322
email: kontakt@pillow-design.pl

pusto w
HOT TREND perły na ślubie

HOT TREND perły na ślubie

Są ponadczasowe, uniwersalne, piękne i mają w sobie zaklętą magię. Są również symbolem miłości i obfitości.

Mowa oczywiście o perłach, które są absolutnie wyjątkowym kamieniem półszlachetnym. W wydaniu ślubnym wyglądają obłędnie, a dodatkowo perły będą bardzo silnym trendem modowym w nadchodzącym sezonie, dlatego przygotowałyśmy dla Was  garść perłowych, ślubnych inspiracji.

1. Perły w biżuterii ślubnej

Są eleganckie ale mają nutkę takiego nienatarczywego luzu, pięknie wyglądają solo, ale stanowią fantastyczny dodatek do kryształów czy jedwabiu. W biżuterii ślubnej dają nieskończoną ilość możliwości, bo prezentują się pięknie zarówno oprawione w srebro, jak i w złoto i rose gold. 

Zobaczcie propozycje pereł w biżuterii w naszych kolekcjach ślubnych: najnowszej ESPANA, oraz w kolekcji haftowanej jedwabiem SOUTACHE

2. Perły w ozdobach do włosów

Przepięknie prezentują się zarówno w eleganckich upięciach, jak i wpięte w nieco luźniejsze fryzury ślubne. Na ciemnych włosach tworzą przyjemny kontrast, a na jasnych łagodną i delikatną kompozycję. Warto pomyśleć o tym, by dopasować perłowe ozdoby do włosów do biżuterii ślubnej, aby nasz look był spójny.

Zobaczcie, jak pięknie prezentują się perłowe komplety ślubne w kolekcjach AIRY i SOUTACHE

3. Perły, jako element ozdobny sukni ślubnej

Będą idealna alternatywą, gdy marzą się Wam biżuteryjne akcenty w stylizacji, ale nie chcecie dodawać do swojej sukni kryształów i błyszczących kamieni. Perły świetnie komponują się z większością tkanin, ponieważ mają cudny, alabastrowy poblask, który rewelacyjnie koresponduje z atłasami, satynami i jedwabiami. Suknie ślubne ozdobione perłami nabierają wykwintnego sznytu i elegancji. 

4. Perły w butach ślubnych

Już od kilku sezonów biżuteryjne ozdoby na obuwiu ślubnym są bardzo modne. Im więcej mamy możliwości, tym piękniejsze możemy wyczarować dodatki do ślubnych butów. Pięknie skomponowane z całą stylizacją i dopasowane do biżuterii ślubnej pantofelki, będą bardzo ważnym elementem całego, ślubnego looku i stworzą kompozycję przemyślaną i spójną. My polecamy ślubne pantofelki marki YES I SHOE, która tworzy te cuda ręcznie w Polsce. A jeśli macie pytania dotyczące tych piękności, to Karolina, właścicielka YES I SHOE na pewno będzie służyła Wam radą i poleceniem :) 

 

Łapcie na koniec piękne, ślubne kadry z perłową biżuterią z naszej najnowszej kolekcji ESPANA: