Małgorzata: 530 756 909
Karolina: 512 197 322
email: kontakt@pillow-design.pl

pusto w
Trendy ślubne w biżuterii 2023

Trendy ślubne w biżuterii 2023

Biżuteria codzienna, to często ten element naszego stroju, który nakładamy na samiutkim końcu...w przeciwieństwie do dodatków ślubnych, o które warto się zatroszczyć z wyprzedzeniem.

Taki margines czasowy pozwoli na to, aby dobrze przemyśleć swój ślubny look, a jeśli zdecydujecie się na biżuterię ślubną tworzoną ręcznie, to zagwarantuje Wam bezpieczny termin realizacji zamówienia. Nasze klientki zachęcamy do tego, aby realizację ich zamówień ślubnych rezerwować sobie odpowiednio wcześnie, aby dać sobie czas na dopasowanie dodatków ślubnych do kreacji, a nam czas na wykonanie najpiękniejszej biżuterii ślubnej. I aby pomóc Wam nieco w tym wyborze, przygotowałyśmy dla Was przegląd trendów ślubnych w biżuterii na nadchodzący sezon ślubny 2023.

 

1. Elegancki minimalizm i mnóstwo światła w okazałych kamieniach

Biżuteria wręcz ascetyczna w formie, stworzona z prostych form. Duże, przezroczyste kryształy i geometryczne akcenty sprawiają, że taka biżuteria doskonale komponuje się zarówno z gładkimi, nowoczesnymi sukniami, jak i z koronkowymi, romantycznymi sukniami i zwiewnymi tkaninami. W ubiegłym sezonie często sięgałyście bo biżuterię z wodnymi kryształami z naszej kolekcji ETHERICA, dlatego na sezon ślubny 2023 przygotowałyśmy dla Was zupełnie nowe modele, pełne światła, bardzo eleganckie, a jednocześnie lekkie w wyrazie (w noszeniu również). Wyróżniają je niezwykłe, kryształowe sztyfty, które pięknie rozpraszają światło, dlatego nową linię kolekcji ETHERICA nazwałyśmy ETHERICA PRISMAT.

ETHERICA PRISMAT LONG CRYSTALS - GEOMETRYCZNE KOLCZYKI ŚLUBNE

smukłe kryształowe kolczyki ślubne

fot. Małgorzata Snyman

2. Kolczyki koła

Najlepiej duże, z nieco grubszymi obręczami. Będą modne z 2 powodów. Raz, że świetnie wpisują się w nadchodzący, minimalistyczny trend biżuteryjny, dwa, że można je komponować zarówno z geometrycznymi formami, jak i z bardziej romantycznymi, delikatnymi kamieniami, np. z perełkami. Połączone z kwiatami będą również wyglądały pięknie i imponująco, a jednocześnie świetnie wpiszą się w najnowsze trendy i zaspokoją te z Was, którym motywy botaniczne skradły serce. W naszej ofercie kolczyki - koła znajdziecie w 2 kolekcjach. Pełnej romantycznych kwiatuszków kolekcji BLOOMS, w kolekcji ETHERICA oraz w najnowszej kolekcji ESPANA.

ETHERICA PRISMAT CIRCLE - KOLCZYKI ŚLUBNE KOŁA

fot. Małgorzata Snyman

fot. Małgorzata Snyman

KWIATOWE KOLCZYKI ŚLUBNE KOŁA

fot. Kamil Świderski

KOLCZYKI ŚLUBNE KOŁA

fot. Elena Matiash

 

3. Focus na naturalne perły

Perły to kamień ponadczasowy, który przepięknie wygląda w zestawieniu z suknią ślubną. Pojawiały się coraz śmielej w bieżącym sezonie, a w nadchodzącym będą jeszcze modniejsze. Choć perły niosą ze sobą spory ładunek emocjonalny, warto rozważyć tę propozycję, zwłaszcza jeśli planujecie elegancką suknię ślubną. My proponujemy Wam naturalne, alabastrowe perełki w odcieniu ivory w delikatnych, romantycznych kaskadach, okraszonych blaskiem kryształków w kolekcji ESPANA. Serwujemy je również w romantycznej, ręcznie haftowanej kolekcji LACE ME i SOUTACHE.

fot. Małgorzata Snyman

fot. Paweł Bator

LACE ME CHAMPAGNE - KOLCZYKI ŚLUBNE Z PERŁAMI

fot. Wojtek Witek

Mamy nadzieję, że ten artykuł był dla Was interesujący, a jeśli potrzebujecie pomocy w doborze swojej biżuterii ślubnej, oczywiście możecie do nas napisać, pomożemy!

Wszystkie nasze kolekcje i wzory biżuterii ślubnej znajdziecie w naszym sklepie online www.pillow-design.pl