Małgorzata: 530 756 909
Karolina: 512 197 322
email: kontakt@pillow-design.pl

pusto w
Kwiatowa kolekcja biżuterii ślubnej BLOOMS

Kwiatowa kolekcja biżuterii ślubnej BLOOMS

Jest pełna kobiecego wdzięku, delikatności i subtelnej nutki nonszalancji. Kolekcja BLOOMS to nasza propozycja biżuterii ślubnej, dedykowana niepoprawnym romantyczkom, które uwielbiają motywy botaniczne w dodatkach. 

Pomysł na kwiatową biżuterię ślubną kiełkował w nas od dawna, w ubiegłym roku zaproponowałyśmy Wam dodatki kwiatowe skomponowane z piór, lecz wciąż szukałyśmy formy bardziej nowoczesnej, która pomimo kwiatowych elementów, będzie muśnięta wykwintną elegancją. I udało się. Powstała kolekcja BLOOMS, w której połączyłyśmy nowoczesną, elegancką formę z nutką boho.

Pierwsze szkice powstały już wiosną, aby tygodniami dojrzewać i układać się w formę, którą po prostu pokochacie. Długo szukałyśmy odpowiednich materiałów, bardzo zależało nam na tym, aby dodatki z tej kolekcji były piękne, wykonane ze smakiem, by były ekskluzywne, a jednocześnie trwałe. 

W tych kompozycjach połączyłyśmy ze sobą kaskady z ręcznie wykrawanych kwiatuszków, z których każdy jest ozdobiony w środku kryształkiem Preciosa. Kompozycje kwiatowe zostały zawieszone na wodnych kryształach, z grubo ciosanymi fasetami lub na łańcuszkach. Dzięki temu w kolczykach mamy niesamowitą grę rozproszonego światła i migotliwych refleksów z drobnych cyrkonii.

kwiatowe długie kolczyki ślubne
Kolczyki przepięknie komponują się z koronkowymi sukniami, a przy kreacjach nowoczesnych, gładkich stworzą look zaskakujący i nieoczywisty.
Dodatkowo są bardzo lekkie i ultra wygodne, pomyślałyśmy o Was dobierając materiały tak, byście w dniu ślubu wyglądały nie tylko pięknie, ale abyście miały również taki fizyczny, przyziemny komfort noszenia dodatków dużych, ale nie obciążających.
Alergiczki też mogą być spokojne, wszystkie elementy z kolekcji BLOOMS są wykonane ze szlachetnej, antyalergicznej stali, pokrytej 24K złotem.

Sesja wizerunkowa do tej kolekcji powstała we wrześniu, na malowniczej, greckiej wyspie Paros, otulonej fuksjowymi i białymi bugenwillami, pełnej urokliwych zakamarków. To idealne tło dla tej kolekcji, naturalnie więc, nazwy poszczególnych kolczyków z pochodzą właśnie z Grecji i każdy model nosi imię greckiej bogini. 

Poszczególne modele ze wszystkimi detalami znajdziecie w sklepie online -> TUTAJ <- a my tymczasem zabieramy Was w fotograficzną podróż po malowniczych zakątkach Paros. 

kwiatowe kolczyki ślubne

kolczyki ślubne koła

smukłe kolczyki z kwiatami na ślub

kolczyki ślubne duże kwiaty

kolczyki kwiaty

fotografie Kamil Świderski

suknie ślubne PARIS Manufaktura Sukien Ślubnych

makijaż PANDA Makeup Izabela Moroz

buty Sensatiano

bielizna sklep Body

wedding planer Wedding Bee

patronat medialny Wernisaż Ślubny

produkcja SALVAHE Weddings