Małgorzata / Pracownia: 530 756 909
Karolina / Butik: 512 197 322
email: kontakt@pillow-design.pl

pusto w
Panna Młoda Boho i sesja w Jordanii

Panna Młoda Boho i sesja w Jordanii

Koronkowa suknia ślubna, loki czesane wiatrem i pełen luz, to propozycja stylizacji dla kobiet, którym w duszy gra nonszalancka bohema.

Zobaczcie jak pięknie prezentują się kreacje ślubne zdobione kwiatowymi koronkami z biżuterią ślubną z kolekcji BLOOMS. Zapraszamy Was na wirtualny spacer po pustynnych piaskach Jordanii. 

Pierwsza stylizacja to gipiurowe, mięsiste koronki i zwiewny dół bez zdobień. To cudne, zbalansowane połączenie materiałów, które łączą bohemę z lekkim, eleganckim luzem. Pięknie do tej sukni prezentują się kolczyki ERIS.

Druga propozycja to suknia gorsetowa, pełna seksapilu i zmysłowej nutki. Zdobiona drobniutką, misterną koronką, uroku dodają jej niewielkie, marszczone rękawki. Uzupełnieniem tej stylizacji są kolczyki FEME w wersji złotej.

Trzecia suknia to absolutny hit. Opadające, marszczone rękawy sukni stanowią jej najbardziej charakterystyczny element. Suknia ma wiele marszczeń, jest pełna zwiewnego, lekkiego tiulu, który zdobią botaniczne, wyraziste koronki. Jako wisienka na torcie, kolczyki koła z kwiatowymi kaskadami, model EOS w złocie. 

Zobaczcie, że w tak skrojonej stylizacji można sobie pozwolić nie tylko na okazałe kolczyki, ale również na kwiatową opaskę.

lub długi, zwiewny welon

fotografie Elena Matiash 

suknia DAMA COUTURE

 

Bestsellery

Wiktoria - kolczyki ślubne sutasz rose gold ivory
Lace Me Long Silver - długie kolczyki ślubne
Chandelier Gold - kandelabrowe kolczyki ślubne
Etherica Crystal Drops - geometryczne kolczyki ślubne