Małgorzata: 530 756 909
Karolina: 512 197 322
email: kontakt@pillow-design.pl

pusto w
Romantyczna, pastelowa Panna Młoda - klasyka okraszona dziewczęcym wdziękiem

Romantyczna, pastelowa Panna Młoda - klasyka okraszona dziewczęcym wdziękiem

Szukacie pomysłu na klasyczną stylizację ślubną, z pastelowym, delikatnym różem w tle? Mamy dzisiaj dla Was inspirację na ślubną stylizację w w romantycznym stylu, idealną dla Panny Młodej kochającej pastele i tradycyjne, ślubne klimaty.

Oto przepis na romantyczną sesję ślubną: sad skąpany w bielutkim kwieciu drzew wiśni i dodatki w pastelowych odcieni różu... 

Jeśli myślicie, że takie zestawienie powiewa nudą, to zerknijcie tylko w te piękne kadry poniżej.

Pastelowy róż na ślubie wpisuje się nie tylko w tegoroczny, ślubny kolor trend, ale zwyczajnie wygląda pięknie w towarzystwie bieli. Przez to właśnie ślicznie komponuje się z kolorem sukni ślubnej. 

Jak przystało na klasyczną stylizację, proponujemy suknię ślubną skrojoną w literkę A, z gorsetem wyciętym w serduszko. Taka kreacja pięknie wpisuje się w charakter całej ślubnej oprawy, jest bardzo dziewczęca a jej forma nawiązuje do tradycyjnego kanonu ślubnego. Jednak aby nie powiało nudą, zamiast welonu proponujemy romantyczne opaski ślubne, uplecione z kryształków lub perełek.

Zamiast ciemnego garnituru, Panu Młodemu proponujemy kapkę jaśniejszy, elegancki granat, który stanowi doskonałą parę do różowego, pastelowego melanżu w bukiecie Panny Młodej. Dzięki temu, że garnitur wybranka nie jest ciemny, para wygląda lekko i pięknie komponuje się ze zjawiskowymi okolicznościami natury.

W bukiecie ślubnym Panny Młodej, która zdecydowała się na dodatki w kolorze delikatnego różu, nie może zabraknąć pięknych, pełnych, aksamitnych kwiatów piwonii, okraszonych gałązkami kwitnących właśnie wiśni. Nieco nieregularny bukiet ślubny podkreśli romantyczny charakter stylizacji ślubnej.

Na stołach weselnych również nie może zabraknąć akcentów w kolorach pastelowego różu. Dla odmiany, zamiast klasycznych obrusów proponujemy... delikatne koronki.

W tak cudnych, ukwieconych okolicznościach przyrody, z tak dobranymi dodatkami, kadry z plenerowej sesji ślubnej będą wyglądały jak ujęcia z baśni. 

Wiosenna sesja ślubna w wiśniowym sadzie.
 
Majowy ślub.
 
Romantyczna Panna Młoda z różowym bukietem z piwonii.
 
 
Kokówki ślubne Airy zamiast welonu.
 
Niski kok z opaską ślubą.
 
Gałązka ślubna "Glamour" z kryształkami Swarovski, kolekcja Airy.
 
Opaska ślubna Airy, jak gałązka wiśni.
 
Koralowy bukiet ślubny z piwonii.
 
 
Gałązki wiśni jako ozdoba stołu weselnego.
 
Wiosenna aranżacja stołów weselnych.
 
Romantyczna aranżacja stołów weselnych z koronkami w tle.
 
 
Klasyczna stylizacja ślubna Pary Młodej.
 
 
 

My jesteśmy zauroczone tą sesją i pomysłem na nadanie klasyce ślubnej lekkiego, nieco ulotnego charakteru.

Fryzurę Panny Młodej na tych fotografiach zdobią ozdoby do włosów PiLLow Design z kolekcji Airy - kryształowa opaska ślubna Arabela, oraz srebrne kokówki Classica, pełne blasku.

 

Zdjęcia: Marcin Romański

Pomysł i realizacja sesji: Portal ABC ślubu