Małgorzata: 530 756 909
Karolina: 512 197 322
email: kontakt@pillow-design.pl

pusto w
Delikatne ślubne boho - 4 proste sposoby na odmienienie klasycznej sukni, w stylizację boho chic

Delikatne ślubne boho - 4 proste sposoby na odmienienie klasycznej sukni, w stylizację boho chic

Śluby w stylu boho chic podbiły serca polek i wszelkie znaki na ziemi i niebie wskazują na to, że ten trend się utrzyma. Co jednak jednak, gdy przyszła Panna Młoda, ukochała ślubną klasykę i wybrała tradycyjną suknię ślubną, a pragnie, by jej ślubny look nawiązywał do bieżących trendów modowych? Mamy na to 4 proste sposoby!

 1. Biżuteria ślubna

Do stylu boho chic oczywiście najłatwiej nawiązać wprowadzając do ślubnego looku odpowiednią biżuterię. Warto dobrze przemyśleć temat kolczyków czy bransoletki i dopasować je do sukni ślubnej tak, by te dodatki podkreślały klasyczny jej krój ale jednocześnie subtelnie nawiązywały do nonszalanckiego stylu boho.

Polecamy biżuterię z koronki i piórek, motywy kwiatowe, a w klasycznej biżuterii - nieoczywiste kształty, delikatną asymetrię i złoto. Dobrze dobrane dodatki nie przytłoczą Waszej stylizacji, ale nadadzą jej świeżego tonu.

2. Dodatki do sukni ślubnej

Nawet najprostszą, najbardziej klasyczną kreację ślubną można zupełnie odmienić przy pomocy wiązanych szarf z aplikacjami w stylu boho chic.
Pannom Młodym kochającym bohemę polecamy wyjść poza klasyczny kanon pasów biżuteryjnych z kryształkami i zerknąć na aplikacje ślubne z piórkami lub koronkami.

3. Ozdoby do włosów i fryzura ślubna

Masz klasyczną suknię ślubną, której krój nie pozwala na dodatek w postaci aplikacji czy pasa, a nie lubisz długich, wyrazistych kolczyków ślubnych?

Nic nie szkodzi, bo i na to mamy receptę! Zwyczajnie postaw na fryzurę ślubną i odpowiednie ozdoby do włosów w stylu boho.

Styl boho kocha luźne upięcia, miękkie fale i delikatny bałagan we włosach. Niskie koki, takie jakby w nieładzie oraz warkocze.

Do takich fryzur prawdziwym must have są floralne ozdoby do włosów, opaski w typie winorośli, gałązki ślubne, oraz przestrzenne kokówki, opaski i grzebienie z mnóstwem drobnych koralików, listków, perełek i kryształków.

Nowością w ozdobach do włosów są kaskadowe, modułowe grzebienie i gałązki z łańcuszkami, które przepięknie

4. Focus na stopy i przedramiona

Letnie śluby to idealny czas na plener boso. A plener boso to okazja nie do odrzucenia, by dodatkami w stylu boho, przyozdobić stopy.

Jeśli natomiast nie ma możliwości do stworzenia warunków, by plener ślubny był "boso", niecodzienną biżuterią można przyozdobić przedramię lub plecy i tym sposobem dodać zaskakujące akcenty, które wprowadzą szczyptę nonszalanckiej bohemy do całej stylizacji.

Mamy nadzieję, że udało się nam pokazać Wam, jak łatwo można odmienić klasyczną kreację w stylizację boho chic. Wszystkie dodatki, które zostały wykorzystane w stylizacjach zaprezentowanych w tym wpisie, są naszego autorstwa, kolekcje ozdób i biżuterii są dostępne tutaj. Zachęcamy do kontaktu z nami, ponieważ projektujemy również indywidualnie.