Małgorzata: 530 756 909
Karolina: 512 197 322
email: kontakt@pillow-design.pl

pusto w
HOT TREND - biżuteria ślubna z chwostami

HOT TREND - biżuteria ślubna z chwostami

Długie kolczyki z chwostami, ozdobione odrobiną blasku to bardzo chętnie wybierana biżuteria na wciąż modne śluby w stylu rustykalnym i boho.

Biżuteria z chwostami wpisuje się doskonale w modowe trendy ostatnich sezonów - jest zwiewna, lekka, ma w sobie pełne blasku elementy glamour i nutę boho chic. Zobaczcie naszą biżuteryjną propozycję w kolekcji ślubnej Lace Me Tassel Line:

 ślubne kolczyki boho z chwostami

Ta kolekcja biżuterii ślubnej łączy to, co klasyczne, z tym co nieoczywiste. Weneckie, przepiękne koronki haftowane kamieniami Preciosa, Swarovski oraz cyrkoniami Rhinnes, ukoronowane jedwabnymi chwostami, to kompozycja pełna uroku, wprowadzająca do ślubnej stylizacji mocny ale nieprzytłaczający akcent.
Biżuteria Lace Me Tassel Line doskonale prezentuje się w towarzystwie sukien ślubnych zdobionych koronkami, świetnie komponuje się z kreacjami z nieco zwiewnym, delikatnym dołem. Jest to doskonały pomysł również dla pań, które mają dość skromną suknię i chciałyby biżuterią podkreślić niecodzienny i odświętny jej charakter.

Kolczyki z chwostami możemy przygotować dla Was z wybranym akcentem kolorystycznym, dzięki czemu ta biżuteria świetnie sprawdzi się także jako dopełnienie stylizacji dla druhen czy mam Panien Młodych.

Całą kolekcję Lace Me możecie obejrzeć na naszej stronie. Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące Waszych ślubnych stylizacji, piszcie do nas.

ślubne kolczyki boho z chwostami

ślubne kolczyki w stylu boho rustykalnym