Małgorzata: 530 756 909
Karolina: 512 197 322
email: kontakt@pillow-design.pl

pusto w
Fuksja jako kolor przewodni ślubu i wesela

Fuksja jako kolor przewodni ślubu i wesela

Zbliżona do amarantu, soczysta fuksja to żywy, pełen energii kolor, na który coraz częściej decydują się Panny Młode. Przygotowałyśmy dzisiaj dla Was garść energetycznych inspiracji ślubnych.

Fuksja jest pięknym, żywym kolorem, który łączy w sobie intensywny róż z fioletem. Jest kolorem zimnym i dosyć wymagającym.  

Dla kogo więc fuksja?

Kolor fuksjowy najlepiej się prezentuje na Pannie młodej o urodzie typu zima i to w obu rodzajach tego typu urody. Będzie jednakowo dobrze wyglądał na bladolicej, czarnowłosej Królewnie Śnieżce, jak i na piękności o oliwkowej cerze typu Salma Hayek. Jeśli zatem masz naturalnie ciemne włosy i cerę śniadą, lub bladą, fuksja jest idealna dla Ciebie. Za fuksjowymi akcentami na ślubie przemawia dodatkowo to, że ten kolor pięknie komponuje się z  tradycyjną bielą śnieżną, wszelkimi odcieniami szarości i srebra oraz z zielenią. Panny Młode o blond, bądź rudych włosach powinny raczej unikać fuksji, szczególnie przy twarzy. Kolor ten bowiem wydobędzie popękane naczynka, które często występują u blondynek, oraz sprawi, że piegowata zwykle cera rudowłosej będzie wyglądała szaro.

Fuksjowy bukiet ślubny.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Fuksjowe buty ślubne

 
 
 
 
 
 
 
Fuksja i róż na stołach weselnych.
 
Fuksja i róż na stołach weselnych.
 
Fuksja i róż na stołach weselnych.
 

 

Na zdjęciach uchwycono biżuterię z dodatkiem koloru fuksja, z kolekcji SOUTACHE oraz FEATHERLY. Biżuteria może zostać wykonana na zamówienie indywidualne - zapraszamy do kontaktu.

Realizacja sesji - Portal ABC Ślubu.

Zdjęcia: Marcin Romański, Kolor Selektywny, Flora Art, Atelier Pryzmat, Namysław Tomaka