Małgorzata: 530 756 909
Karolina: 512 197 322
email: kontakt@pillow-design.pl

pusto w
Złoto, biel i zieleń, jako kolory przewodnie ślubu i wesela

Złoto, biel i zieleń, jako kolory przewodnie ślubu i wesela

Śnieżna biel połączona ze złotem, daje kunsztowną, pełną przepychu kompozycję... Jeśli ją przełamiemy łagodną, delikatnie przydymioną zielenią, otrzymamy wytworną elegancję w stylu glamour.

Mamy dla Was dzisiaj ślub w wersji złoto-biało zielonej, w dwóch odsłonach. Pierwsza stylizacja Panny Młodej to elegancka, wytworna klasyka, druga zaś, okraszona mnóstwem złotego blasku, to propozycja dla odważnej Panny Młodej, która chciałaby do swojej ślubnej stylizacji wprowadzić odrobinkę klimatu lat 20. Enjoy!

 złoto na ślubiezłoto na ślubie azurowe kolczyki ślubne sutaszkolczyki sutasz na ślub sutasz ślubny kolczykisutaszowe kolczyki ślubne

Bransoletka ślubna sutasz.
 
Spinki do mankietów z kryształem swarovski
 
Długie kolczyki ślubne sutasz
 
Komplet ślubny sutasz
 
Smukłe kolczyki ślubne sutasz.
 
Choker ślubny sutasz i kolczyki
 

     

Pomysł i produkcja sesji zdjęciowej: Redakcja abcslubu.pl
Zdjęcia: Namysław Tomaka / www.namyslawtomaka.pl

 

I jak Wam się podoba? Nam baaardzo! W sesji została wykorzystana biżuteria haftowana sutaszem z kolekcji SOUTACHE

Jeśli macie ochotę na jeszcze więcej ślubnych inspiracji, to zapraszamy Was do lektury pozostałych wpisów blogowych. Zapraszamy również do naszego sklepu online, gdzie możecie zakupić swoją wymarzoną biżuterię na ślub http://pillowdesign.sklep.pl/. Panie, które mają wyjątkowy pomysł na swoje dodatki lub potrzebują porady w zakresie ślubnych dodatków, zapraszamy do kontaktu mailowego - realizujemy również zamówienia indywidualne.